3. júla 2018
Kategória: #premeny

Moje meno je Miki a o 3 roky (ak dožijem ) budem mať 60 rokov.  To len aby bolo jasno, že nie som možno ten správny etalón pre Vás. Ale aj tak som veľmi rád, že aj keď možno trochu neskoro, predsa len som našiel cestu do posilky a to nie do hocijakej.
Strašne ma bolievali kolená, obidvoje. Ani nie tak chrupavka či jabĺčko, ale úpony. Tak som skúšal, čo sa dalo. Homeopatiká, Himalájského šamana, Čínskeho lekára, aj Nórsku bosorku, vlastnú krvnú plazmu, chémiu i čistú prírodu a musím povedať pravdu, že vlastne všetko mi zabralo. Niečo na mesiac, niečo na dva, plazma na tri mesiace spolu s autosugesciou.  A doktori mi dookola opakovali, že čo by ste chceli Miki, vo vašom veku je to už normálne. A kolegovia z roboty zas, že to mám z toho folklóru na betóne a že aspoň ten by som už mohol nechať, keď squashu a lyžovania som sa nechcel vzdať. Raz na golfe s kamarátmi po flajte som sa zas raz tak alibisticky vyhováral, že mi to ani tento rok s tými železami ani drajvrom nejde, lebo že kolená a brucho jak balón a jedno s druhým aj štvrtým – a oni, že však prídi do inštitútu v Petržalke, je tam taký Boris a ten ťa ponapráva.
Tak reku neverím síce, ale hádam nebude horší ako ten ruský naprávač! Tak som taký neveriaci Tomáš prišiel a veru ten Boris horší bol! Tak to bolelo, keď mi strkal prsty do kolena a do stehna, že som ho bil po rukách. No a potom po týždňoch, že už musím začať posilňovať. Tak reku, to mi je len klišé posilňovať! To mi tak akurát pomôže, keď mi bosorka nepomohla! Rečičky, rozprávky!
No ale pridelil mi trénera a nejak ma presvedčil… však skús to, už si zaplatil dopredu, tak čo. Peniaze ti nevrátime, tak to musíš docvičiť. Aby som to skrátil. Som tu už viac ako rok, dvadsať rokov už mať nebudem, ale kolená sú ako keby som mal tridsať. Môj tréner to so mnou nevzdáva, tak nemôžem ani ja. Má so mnou trpezlivosť, trpí mi moje frflanie, výhovorky dodáva mi dôveru a vieru v seba, ktorá by mi inak chýbala, keď sa mi zatmie pred očami po 10-tej sérii a 10-tom opakovaní. Silový inštitút je mechanizmus, ktorý veľmi dobre funguje a bez všetkých tých trénerov, tréneriek, dievčat na recepcii i klientov podobných mne by som dnes s bolesťou v kolenách meditoval u ďalšieho doktora o prospešnosti operácie. Obdivujem ich, ale kludne by som ich opustil. Ale nemôžem – mne to stále pomáha a dokonca začínam strácať svoju dlhoročnú istotu – moje bruško. Ľudia už končím, len Vás úpenlivo prosím: nehrňte sa sem ďalší klienti pretože stratím tú luxusnú starostlivosť, ktorú tu teraz mám!!!

Profesionálne prostredie
Unikátne metódy
Klientská zóna
9 rokov na trhu
Osobný prístup

Kontaktujte nás

+421 917 219 436
  • Slovak Strength Institute s.r.o.
  • Vyšehradská 10
  • 851 06 Bratislava
  • Zobraziť na mape
PO 06:00 - 21:00
UT 06:00 - 21:00
ST 06:00 - 21:00
ŠT 06:00 - 21:00
PI 06:00 - 21:00
SO 09:00 - 14:00
NE 09:00 - 14:00
Dohodnite si bezplatnú úvodnú konzultáciu