......Naše metodické postupy pre prácu na individuálnej alebo skupinovej báze odzrkadľujú našu vášeň pre detail. Ľudský prístup a profesionálne nasadenie od prvého momentu sú neoddeliteľnou súčasťou našej práce. Veľmi dobre si uvedomujeme, že nepracujeme len so svalmi a pohybovými obmedzeniami, ale v prvom rade s ľuďmi, a práve preto všetko čo robíme, robíme s vedomím zlepšenia kvality ich života.

Osobné campy (tréningy)

Cieľom osobných campov je poskytnutie tej najprecíznejšej osobnej starostlivosti. Ponúkame odbornú pomoc od rehabilitácie, cez tréning bežnej populácie až po amatérsky alebo profesionálny šport. Výhodou našich metodických postupov je náš holistický prístup k veci, ktorý nám dovoľuje nielen efektívnejšie riešiť problémy a obmedzenia, ale aj dopomáha k odstráneniu príčiny. Správnou kombináciou tréningov, zmien v životnom štýle a manažmentom stresu vás vieme vrátiť do hry. Čítaj viac

Malý skupinový tréning (MST)

Vytvorili sme skupinový program pre všetkých, čo majú radi skupinové aktivity. Malý skupinový tréning, pre uzavretú skupinu max. 6 ľudí v trvaní 12 hodín, je zameraný na opätovné navrátenie mobility, správneho dýchania, ktoré nielen zmobilizuje telo, ale uvoľní aj myseľ. Čítaj viac

ART terapia a diagnostika

Špeciálne terapie a diagnostiky ktoré nájdete iba u nás. Venujeme sa problémom pohybového aparátu, rehabilitácii po zraneniach a operáciách, náprave hormonálnej rovnováhy, manažmentu stresu a kompozičným zmenám. Na odstránenie akútneho problému v ktorom sa snúbia rôzne terapeutické techniky a postupy využívame techniku uvoľňovanie mäkkých tkanív – ART.

Chudnutie a energia nie sú len výsledkom diéty, ale komplexnou zmenou životného štýlu. Náprava spánku, trávenia, pitného režimu, pravidelnosti stravovania a mnohých ďalších súčastí spolu prinášajú omnoho viac benefitov ako je len chudnutie. Pracujeme s vylaďovaním cirkadiemského rytmu hormonálnych systémov. Naučíme vás ako telo funguje a dáme vám nie len výsledok, ale aj pevný bod vo vesmíre protichodných odporúčaní významných autorít v oblasti stravy a zdravia.

Diagnostika je nesmierne dôležitá pre ďalší postup v terapii či tréningu a preto diagnostikou začíname každý proces s klientom. Najzákladnejším testovaním u nás je tzv. Vstupné testovanie, podľa ktorého nastavujeme výber produktov a služieb pre daného človeka. Na hlbšiu informáciu o stave silovej rovnováhy používame Test štrukturálnej rovnováhy. Pre zisťovanie hormonálnej rovnováhy používame anamnézu životného štýlu, súčasťou ktorej je metodika Biosignature.

Chcem si dohodnúť konzultáciu

osobných údajov