...Špeciálne terapie a konzultácie, ktoré nájdete iba u nás. Venujeme sa problémom pohybového aparátu, rehabilitácii po zraneniach a operáciách, náprave hormonálnej rovnováhy, manažmentu stresu a kompozičným zmenám.

SOS regeneraSia

Program zameraný na odstránenie akútneho problému v ktorom sa snúbia rôzne terapeutické techniky a postupy. Uvoľňovanie mäkkých tkanív – ART , aktivácia svalov, náprava segmentov, mobilizovanie a mnoho dalších. Je vhodný v pred a pooperacných stavoch, rieši akútne ale aj chronické problémy a bolesti.

Lifestyle)(regeneraSia

Program zameraný na liečbu životným štýlom. Zistili sme, že chudnutie a energia nie sú len výsledkom diéty, ale komplexnou zmenou životného štýlu. Náprava spánku, trávenia, pitného režimu, pravidelnosti stravovania a mnohých dalších súčastí prináša omnoho viac benefitov ako je len chudnutie. Pracujeme s vylaďovaním cirkadiemského rytmu hormonálnych systémov. Výhodou tohto prístupu je, že vás naučíme ako telo funguje a dáme vám nie len výsledok, ale aj pevný bod vo vesmíre protichodných odporúčaní významných autorít v oblasti stravy a zdravia.

DiagnoSika

Diagnostika je nesmierne dôležitá pre ďalší postup v terapii či tréningu a preto diagnostikou začína každý náš produkt BASiCu či SPESiALITA. Najzákladnejším testovaním u nás je tzv. Vstupné testovanie, podľa ktorého nastavujeme výber produktov a služieb pre daného človeka. Na hlbšiu informáciu o stave silovej rovnováhy používame Test štrukturálnej rovnováhy- vrchná časť tela. Pre zisťovanie hormonálnej rovnováhy používame Anamnézu životného štýlu súčasťou ktorej je metodika Biosignature. 

Chcem si dohodnúť konzultáciu

osobných údajov